Vitajte na našej stránke Mydlo BARDFA

Tradičné prírodné mydlá z lesov a lúk v okolí mesta Bardejov, ktoré sú vyrábané len zo 100 %-ných rastlinných olejov. Naše mydlá vznikali ako naša osobná potreba (umývanie rúk, celého tela, ale aj vlasov) a postupne sa dostávajú do povedomia našich priateľov a známych.

Prečo prírodné mydlo?

Príroda je pre nás inšpiráciou a z nej čerpáme silu, ale aj liečivé a blahodárne účinky. Spočiatku sme bylinky zbierali, sušili a následne využívali len na čaje, neskôr prišiel nápad využiť ich aj na pokožku. A tak pomaly vznikali naše mydlá. Prírodné mydlá, ktoré sú vyrábané len zo 100 %-ných rastlinných olejov (kokosový, olivový, ricínový, , svätojánsky-ľubovníkový olej), ktoré nevysušujú pokožku, zanechávajú ju jemnú a hodvábnu a to aj vďaka glycerínu, ktorý sa prirodzene pri výrobe vytvorí.

Do mydiel pridávame liečivé bylinky, ktoré od jari do jesene vlastnoručne zbierame na našich lúkach. Vďaka tomu dosiahneme želaný efekt na pokožke. Ďalšími pridávanými zložkami sú med, propolis, včelí vosk (z vlastnej včelnice), kozie mlieko, kávové zrná – všetko prísady, ktoré sa môžu aj konzumovať a preto sú bezpečné aj pre vašu kožu.